Life in C0l0r
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Breath , no more ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Chloe

Chloe


Mesaje : 33
Data de inscriere : 24/06/2010

Breath , no more ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Breath , no more ...   Breath , no more ... - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:19 am

-Ba nu am facut-o.am spus prefacanduma ca ma uit urat la el intr'un mod copilaresc
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Breath , no more ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Breath , no more ...   Breath , no more ... - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:32 am

- Hm , poate ai dreptate ... poate a vorbit fotoliu , nu ?! dau usor din umeri , indicand din priviri un fotoliu .
Sus In jos
Chloe

Chloe


Mesaje : 33
Data de inscriere : 24/06/2010

Breath , no more ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Breath , no more ...   Breath , no more ... - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:43 am

-Hey!ma supal.am spus incrucisand mainile la piept bosumflata ca un copil mic.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Breath , no more ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Breath , no more ...   Breath , no more ... - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 6:29 pm

- Ce-am mai spus ?! intreb putin confuz , stramband din nas si privind-o insistent pe aceasta , curios .
Sus In jos
Chloe

Chloe


Mesaje : 33
Data de inscriere : 24/06/2010

Breath , no more ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Breath , no more ...   Breath , no more ... - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:28 pm

-Faci misto de mine?Cum sa vorbeasca fotoliul?
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Breath , no more ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Breath , no more ...   Breath , no more ... - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:41 pm

- Um , la fel cum o poate si o papusa cu baterii ! raspund acesteia , ducandu-mi o mana la ceafa si stramband din nas , pus pe ganduri .
Sus In jos
Chloe

Chloe


Mesaje : 33
Data de inscriere : 24/06/2010

Breath , no more ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Breath , no more ...   Breath , no more ... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 26, 2010 12:15 am

Mi'am dat ochi peste cap zambind scurt.
-Mdea....sigur,daca zici tu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Breath , no more ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Breath , no more ...   Breath , no more ... - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Breath , no more ...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in C0l0r :: House :: Camere-
Mergi direct la: