Life in C0l0r
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Perverted hermit

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cody

Cody


Mesaje : 3
Data de inscriere : 25/06/2010

Perverted hermit  Empty
MesajSubiect: Perverted hermit    Perverted hermit  I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:30 am

Stateam intins in pat, avusesem o zi absolut obositoare cu formatia si ma simteam absolut plicisit, lenes si fara vlaga... Ma intinsesem pe burta, cu fata intr-o perna stand cu o mana atarnata pe jos...
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Perverted hermit  Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit    Perverted hermit  I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:34 am

Ma gandeam sa-mi cunosc si eu vecinii daca tot stau pe aici.Ce naiba! vroiam sa am macar cativa prieteni cu care sa ma distrez. Am batut la o usa oarecare sperand sa imi deschida cineva.
Sus In jos
Cody

Cody


Mesaje : 3
Data de inscriere : 25/06/2010

Perverted hermit  Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit    Perverted hermit  I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:36 am

Mi-am ridicat capul privind spre usa."Care nu are ce face la ora asta?"ma intreb cu toate ca nu era foarte tarziu. M-am ridicat de pe canapea indreptandu-ma spre usa deschizand-o rapid cascand.
-Care-i treaba? il intreb pe tip.
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Perverted hermit  Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit    Perverted hermit  I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:39 am

Zambetul de pe buze mi s-a sters de pe fata cand am auzit tonul baiatului. Nu credeam ca voi deranja ca doar nu era asa de tarziu. Il priveam si mi-am amintit ca trebuie sa zic ceva.
-Aaa... pai.. stii... vroiam sa-mi cunosc vecinii!zic balbaindu-ma aparandu-mi din nou un zambetul tamb pe buze, zambetul ce ma caracteriza cel mai mult.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Perverted hermit  Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit    Perverted hermit  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Perverted hermit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in C0l0r :: House :: Camere-
Mergi direct la: