Life in C0l0r
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugar rush

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:19 am

Stateam plictisit in pat si priveam tavanul albastru, de aceeasi culoare ca si peretii ce erau plini de postere.Analizam atent fiecare poster incercand sa gasesc greseli in ele.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:24 am

Ma indreptam spre camera mea , pana m-am hotarat sa ma opresc in dreptul unei usi si sa mai cunosc vecinii . Am batut usor de trei ori , asteptand apoi un raspuns .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:33 am

Cand am auzit bataile din usa m-am ridicat si m-am indreptat spre aceasta. Am apasat usor pe clanta si am deschis-o privindu-l pe baiatul din fata mea. "Ce bine ca nu e o fufa!"ma gandesc analizandu-l. "Destul de dragut!"ma gandesc zambind, oprindu-mi privirea asupra fetii lui.
-Buna!il salut pastrandu-mi zambetul pe buze. Intri?il intreb dandu-ma din usa.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:38 am

Ridic o mana in semn de salut , schitand un zambet si analizandu-l scurt din priviri .
- Hey , banuiesc ca ... da . dau din cap afirmativ ca raspuns la intrebarea acestuia , intrand in camera si analizand atent fiecare coltisor .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:41 am

Cand baiatul intra ma uit, din reflez, la fundul sau. "Ce bombat e!"ma gandesc ridicandu-mi imediat privirea. Inchid usa si ma intorc cu fata la el incercand sa nu-mi cobor din nou privirea. Parea asa de bun fundul sau incat vroiam sa-l ating.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:44 am

L-am privit cu coada ochiului , oprindu-ma brusc si prezentandu-ma intr-un final .
- Shinsuke ... mai simplu , Shin . intind mana dreapta , zambind in coltul gurii .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:52 am

-Kyle!ma prezint strangandu-i mana. "Ce piele fina are!"m-am gandit uitand sa-i mai dau drumul la mana.
Avea o piele asa de fina si de calda, asa de placuta la atingere incat ma facea sa vreau mai mult.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 4:55 am

Tresar usor , privindu-i mana si observand ca nu-mi dase inca drumul . Mi-am apropiat chipul de al lui , privindu-l insistent in ochi si pocnindu-i din degete cu mana libera .
- Hey , Frumosu' Din Dormitoru' cel Nou , revino-ti !
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:05 am

Am tresarit trezindu-ma din visare. Aveam numai ganduri perversa alaturi de Shin. Ma uit la mana mea si vad ca inca nu i-am dat drumul asa ca o fac repede.
-Scuze!zic cu un zambet talamb pe fata in timp ce mi-am dus mana la par.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:08 am

- Mda ... sper ca macar a fost frumos pe Pluto ! mormai sarcastic , dandu-mi ochii peste cap si asezandu-ma de-a lungu' pe canapea , ducandu-mi mainile sub ceafa si privindu-l pe acesta , curios .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:13 am

-Nici nu-ti imaginezi ce frumos a fost!chicotesc si ma asez turceste in pat privindu-l. Vrei ceva de baut?il intreb curios privindu-i fata.
Putea fi asa de cutie in acea pozitie caci imi venea sa sar pe el.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:16 am

M-am intors cu burta pe canapea , ducandu-mi mainile sub barbie si privindu-l .
- Un ... pahar de suc ?! raspund acestuia , mai mult sub forma unei intrebari , clipind deseori si incepand sa seman mai mult cu un catel decat cu un om .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:23 am

Ma ridic din pat trecand pe langa el in drumul spre bucatarie. Chiar credea ca o sa-i dau un simplu pahar de suc?Am luat o sticla de sprite si una de tequila din frigider si am amestecat putin intr-un pahar. M-am intors la baiat privindu-l fara sa dau semne ca am facut ceva. Ii inmanez paharul.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:27 am

Mi-am luat o mana de sub barbie , apucand paharul . L-am dus in dreptul gurii cu gandul sa gust lichidul , am simtit imediat mirosul ciudat , dandu-mi seama ca bautura era o combinatie . Am dat usor din umeri , dand pe gat jumate de pahar . L-am ridicat putin , invartind paharul si privindu-l cu coada ochiului pe tip .
- Hm ... nu era mai simplu sa nu amesteci alcoolul cu sucul , s-a dus naibii tot gustul !
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:35 am

Dupa ce a luat paharul m-am asezat din nou turceste pe pat. Am inceput sa-l privesc, mai mult il admiram. Nu eram atent la nimic altceva decat fata sa. Arata asa de bine, intins pe canapea. Imi venea sa fac nimic mai mult sau mai putin decat sa sar peste el. In minte au inceput sa-mi vina iar imagini perverse. Am fost smuls din gandurile mele cand acesta a inceput sa vorbeasca. Dupa ce a terminat in minte am incercat sa deslusesc ce spusese. Nu fusesem prea atent dar pana la urma mi-am dat seama, sperand sa nu gresesc.
-Din obisnuinta!gasesc repede un motiv tampit, care imi trecuse prima data prin minte.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:41 am

M-am oprit din a mai invarte paharul , privindu-l curios timp de cateva clipe . Mi-am inchis incet ochii , oftand adanc si asezandu-ma turceste . Mi-am dus mainile pe genunchi , tinand inca atent paharul de suc in mana . Am strambat usor din nas , ridicand o spanceana si intorcandu-mi privirea spre el .
* Mda ... sigur , alt motiv mai bun de atat nici nu mai gasise , probabil . * ma mustru un timp in gand , de unul singur , incercand sa schitez un zambet , mai mult idiot si fara sens , pe chip , rasufland adanc .
- Obisnuinta ... da , sigur ! il aprob oarecum pe acesta , incercand sa-mi pun mintea la contributie si imaginandumi-l repetand la nesfarsit acest gest cu oricine intra in camera . Dau din cap , incercand sa revin pe pamant , hotarandu-ma sa-l intreb , continuand : Alte gesturi ... din obisnuinta ? Ca o precautie ... mai ai ?! afisez un zambet lasciv pe fata , plecandu-mi usor capul intr-o parte , afisand un chip inofensiv .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:50 am

Am observat ca nu a zis nimic dupa replica mea total stupida si tampita.Ce ma apucase? De ce acest motiv? As fi putut sa gasesc de n ori mai multe motive si mult mai bune. Acesta era printre cele mai proastele si nu puteam inchide conversatia cu el. Mereu se mai continua pe acest subiect. Eram tampit sau ce? Chiar nu aveam chef sa vorbesc despre motivul cu care i-am amestecat alcool cu suc. In mintea mea era numai el gol si cu mine la fel. Alte lucruri nu mai puteam sa gasesc. Cred ca si acel motiv era tot o obisnuita. Proasta mea obisnuinta de a vrea sa ma culc cu fiecare baiat mai frumos cel vedeam. Prostul obicei de a mi se pune pata repede pe cineva. Puteam fi exact ca o curva de multe ori. Am fost smuls din certurile din mintea mea cand baiatul a rupt tacerea. Alte gesturi ma intreba? Pai mai aveam multe dar nu puteam sa ii spun totul. Il priveam fara sa zic nimic, incercand sa gasesc un raspuns bun, cu care sa inchid aceasta convorbire. Oare era posibil? Oare nu ar mai fi pus alte intrebari dupa? Incercam sa gasesc tot felul de raspunsuri complicate cand mi-a venit in minte acel mic cuvant, care te ajuta mereu. Speram sa fie la fel si in situatia mea.
-Nu!am zis scurt si hotarat dand negativ din cap.
Speram ca asta sa fie salvarea mea si sa nu mai puna alte intrebari stupide din punctul meu de vedere
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 5:58 am

Il priveam in continuare , fara a rupe tacerea ce o pastrase pentru ceva vreme . Mi-am sters zambetul idiot de pe fata la un momentdat , oarecum sperand ca se va desprinde de lumea lui si reveni inapoi pe pamant , raspunzandu-mi la intrebare . Am tresarit usor cand imi dase intr-un final raspunsul la acea asa zisa ... complicata intrebare . L-am privit atent , repetand in continuare cuvantul lui in minte , incercand sa fac legatura cu alte gesturi de-ale lui , observate din start .
- Nu ... repet cu un glas ragusit , din nou si din nou , placandu-mi capul putin in jos , oarecum pierdut . Am pastrat tacerea dupa acesta , incercand sa caut o explicatie . Oare nu puteam sa-i intorc raspunsul , sau pur si simplu , chiar ma blocase cu acesta ? Am dat negativ din cap , strangand puternic din pleope , inchizandu-mi astfel ochii . Mi-am ridicat capul , tintindu-l cu privirea si pierzandu-ma din nou . Mi-am dat cateva suvite de par din fata , deranjandu-ma si am revenit la acel zambet , sters . Deci , nu voi avea surprize pe viitor ! replic , putin ragusit la sfarsit , tusind slab si reglandu-mi vocea , jucandu-ma cu varful degetului aratator pe marginea paharului .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 6:36 am

Un zambet tamb mi-a aparut pe buze dupa ce i-am dat raspunsul mult cautat si totusi atat de usor, la care ma chinuisem ceva vreme. Cand am observat ca s-a asternut din nou linistea peste noi acel ranjet tamb de pe buze s-a preschimbat intr-un victorios. Se pare ca il inchisem. Nu mai trebuia sa ma astept la alte intrebari la care sa ma gandesc cinci mii de ani pentru raspunsuri. Toata bucuria victoriei mi-a disparut cand i-am auzit replica. Suprize? Depinde la ce se referea? Daca nu era nici macar bisexual atunci dadusem peste cel mai mare ghinion din viata mea. Eu vroiam sa ma dau la el intr-un final dar nu vroia surpize? Nu stiu, nu cred!i-am raspuns intr-un final zambind tamb din nou. Renuntasem! Nu ma mai dadeam la el pana nu stiam daca este bisexual si el si daca ma place macar putin.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 6:44 am

- Nu stiu , nu cred . repet cuvintele acestuia , incepand sa-mi dau seama ca seman din ce in ce mai mult cu un papagal aiurit , parca mai mult multumindu-ma cu asta . M-am bosumflat in cel mai copilaros mod , terminandu-mi de baut asa zisul suc si incrucisandu-mi bratele la piept . Mi-am plecat capul in piept , privindu-l printre gene , revenind la botul pus mai devreme . Nu esti serios deloc , Ky ! exclam catre el , dand in acelasi timp si negativ din cap . Nu eram genul ce s-ar supara sau enerva din asa ceva , doar o persoana e asa cum e ea , nu o poti schimba . Il priveam pur si simplu , parca incercand sa-l fac sa nu sa se mai prosteasca . Stai , prosteasca ? Nici nu parea de asa ceva , era clar hotarat si ... increzator in tot ce spusese , dar replicile mereu se schimbau , cand pe da , cand pe nu ... cand pe poate si tot asa . Ii era chiar asa greu sa se hotarasca , doar ma blocase odata . Nu-si da seama ca se schimba asa des in vorbe ?
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 6:58 am

Ma mira ca-mi tot repede cuvintele. De ce o facea? Nu ma intelegea decat daca mai spunea si el o data? Am vazut ca deodata a devenit foarte copilaros. A pus bot si desi era foarte dragut era ciudat in acelasi timp. Nu fusese copil pana acuma. De ce tocmai in acest moment? Ce-l determinase sa devina asa de copilaros? Ma pierdeam in ganduri gen si linistea mortala din camera ma ajuta. Ca deobicei el rupea tacerea si aproape ca ma bloca. Ce era sa mai zic acum? Stiam ca nu sunt serios. Niciodata nu eram. Ce motiv aveam sa fiu asa? Pentru ce sa fiu serios? Totusi vorbele mele nu erau niciodata clare, desi le ziceam cat de hotarat puteam. Eram obinuit sa induc lumea in eroare. Mereu cand vorbeam cu cineva nu vorbeam prea clar, era ca un tic verbal ce-l dezvoltasem. Vroiam sa rup eu tacerea de data asta dar cum? Nu aveam idee de ce sa spun. Singurul lucru ce mi-a venit in minte a fost sa scot o replica stupida la afirmatia baiatului.Asta este! Asa sunt eu!am zis avand acelasi zambet tembel ce incepea sa ma enerveze pe mine. Totusi nu puteam scapa de el, de acest zambet. Mereu imi era prezent pe buze incat incepeam sa zambesc din instinct nu ca vroiam.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:07 am

Am pastrat din nou acea tacere ce parea ca incepea s ama ucida pe mine la un momentdat , parca salvat din groapa de cuvintele lui . L-am privit incercand sa-mi reamintesc acele vorbe , parca deja cuprins de lumea aceea mult prea silentioasa . Mi-am ridicat capul din piept , clipind des si gandindu-ma ce spusese .
- Dar nu ai nici cel mai mic rost uneori , ma enerveaza lucrul acesta . mormai intr-un final , stramband din nas si evitand contactul cu privirea lui . De parca il cunoasteam de asa mult imp ca sa o spun chiar asa sau chiar acum . Abia ce spusese doua replici , putin cam pierdute si greu de inteles , fiind si asa destul de nehotarate , dar tot nu m-am oprit sa-i spun verde in fata . Am dat usor din cap , parca intentionat sa-mi acopar ochii cu bretonul , incercand sa-l privesc printre firele de par , in speranta ca el nu-si da seama ca nu-mi luasem inca atentia de la el .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:18 am

Nu am rost?Mi-am repetat in gand acele cuvinte.Poate e adevarat!Poate chiar nu am un rost! Sau macar nu mi-am creat unul, ce rost ar avea sa-mi creez unul? Il priveam pe baiat fara sa zic nimic, din nou. Nu-mi putea da seama daca ma priveste sau nu. Firele sale de par ma impiedicau sa realizez unde isi avea privirea. M-am intins pe spate, incepand sa privesc tavanul. In minte imi rasuna acel mic cuvand: rost. Totusi care era rostul meu?Intrebari gen au inceput sa-mi umple mintea incat am intrat complet intr-o lumea numai mea. Deodata mi-am amintit ca nu eram singur in camera, baiatul era la cativa pasi de mine si din nou acea liniste mortale ne cuprinse pe amandoi. Vroiam sa o rup! Sa o fac sa nu mai apara. Dar cum? As fi putut spune doar cateva cuvinte si apoi linistea s-ar fi asternut din nou. Am hotarat sa incerc!Sperand ca aceasta stare sa nu mai revina. M-am ridicat hotarat in fund si l-am privit zambind, dar nu tamb ca mai inainte, ci prietenos.-De ce as avea un rost mereu? E mai amuzat sa fii fara rost cateodata!ii zic mentinandu-mi zambetul pe buze.
Sus In jos
Shin.

Shin.


Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:30 pm

Am continuat sa-l privesc , parca incetul cu incetul mai mult admirandul . Cred ca deja incepeam sa simnt ceva , ce nu prea doream , mai ales acum . Am trasarit usor la auzul cuvintelor lui , parca realizand ca este o fiinta umana . Ce era cam greu , cand te gandesti ca pastra asa mult tacerea si semana mai mult cu o papusa , ce pur si simplu iti da un raspuns doar din putine cuvinte . Mi-am dat suvitele de par din ochi , si l-am privit insistent , schitand un zambet si incercand ami reaminti toate cuvintele acestuia .
- Um ... stai , tu nu ... ah ... indrug cateva cuvinte la nimereala , balbaindu-ma ca niciodata . Il priveam in gol din nou , incercand sa-mi pun la punct gandurile si replicile . Stai ... am ramas fara , mereu ma blogheaza intr-un fel . Niciodata nu am fost bun la conversatiile de genul , ce as putea face acum ? Orice l-as intreba se pare ca tot un raspuns scurt si chiar vag imi da adesea . Am oftat scurt , miscandu-mi din instinct bratele , observand ca-mi terminasem sucul . Macar sa nu stau ca bibeloul si sa-l privesc pur si simplu , ii mai dau si motive de suspectat acum . Intind paharul in fata , tinandu-l de mijloc si afisand o expresie inofensiva precum al unui copil mic . Am ... am terminat ! soptesc , parca mai mult pentru mine , nestiind ce altceva pot face .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 165
Data de inscriere : 25/06/2010

Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitimeVin Iun 25, 2010 8:01 pm

Din nou o liniste ne-a cuprins pana cand balbaielile lui au distrus-o. Tu nu? Tu nu ce? Mi-au rasunat in minte ultimele sale cuvinte. De ce nu terminase propozitia? Chiar as fi vrut sa aud ce spune dar n-am vrut sa insist. Era alegerea lui sa o termine sau nu. De ce taceam amandoi? Intrebarea asta nu-mi dadea pace. Deobicei vorbeam o gramada si acum nu mai stiam ce sa zic. Ce naiba era cu mine? Ma intimida el sau ce? Nu puteam sa ma inteleg eu pe mine daramite sa ma intelegea el. Eram constient ca tot ce ziceam nu avea aproape niciun inteles, cel putin pentru el. Dar ce, ca nici pentru mine nu era cine stie ce. Deabea stiam eu ce vorbesc, de ce ma asteptam sa inteleaga el cand eu nu o faceam? Din nou, ca intotdeauna acesta a vorbit primul. Cand i-am auzit vocea m-am ridicat in fund privindu-l. Ma bucuram ca a schimbat subiectul si ii priveam paharul gol. Mai vrei? Promit ca nu-ti mai bun alcool de data asta!ii zic zambind mutandu-mi privirea pe fata lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugar rush Empty
MesajSubiect: Re: Sugar rush   Sugar rush I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugar rush
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in C0l0r :: House :: Camere-
Mergi direct la: