Life in C0l0r
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vacanta Mare

In jos 
AutorMesaj
Chloe

Chloe


Mesaje : 33
Data de inscriere : 24/06/2010

Vacanta Mare Empty
MesajSubiect: Vacanta Mare   Vacanta Mare I_icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 10:58 pm

so o.o' moi

~Ce sunt?
Probabil sunt o fiinta umana x.x'

~Cine sunt?
O eleva care a terminat clasa aVII-a intr-un oras pierdut de lume.

~Ce vreau?
Pai cred ca vreau destul de multe lucruri x.x', o viata interesanta, prieteni care sa-mi fie alaturi, sanatate si fericire O____O'

~Cum sunt?
Sunt o fata care nu o intelegi prea usor, si nu iti poti face o impresie despre mine la prima vedere. Poate chiar si daca mai cunoaste de cativa ani buni, tot nu mai cunoaste cu adevarat. Ca sa ma cunosti cu adevarat, trebuie sa ma intelegi, trebuie sa-mi intelegi stilul de viata, modul de a gandi, ideile mele etc.

~Cum ma percep ceilalti?
Ambitioasa... o fire incapatanata x.x' de asta sunt scorpion... si chiar sunt incapatanata uneori, dar as numi-o mai mult ambitie decat incapatanare. La locul ei, retrasa si singuratica O.O' chiar nu inteleg de ce sunt vazuta asa, dar in fine... poate pentru ca m-am saturat sa am o tona de prieteni falsi si de aia... nu stiu.

~Ce imi place?
Probabil ce iti place si tie,sau poate nu...-.^

Aveti intrebari?Intrebati`ma ;]
Sus In jos
 
Vacanta Mare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life in C0l0r :: Forum :: Prezentari-
Mergi direct la: